Welkom bij Budo Sport Arnhem
Budo Sport Arnhem Gewoon doen

Lesrooster

Lesrooster locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 in de wijk Presikhaaf-Oost
Fitness met begeleiding locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 in de wijk Presikhaaf-Oost
Vrije Fitness locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 in de wijk Presikhaaf-Oost
Lesrooster locatie 'De Weldam', Middachtensingel 39 in de wijk Presikhaaf-Oost
Lesrooster locatie Buurthuis 'De Oosthof', Kinderkamp 9 in de wijk Presikhaaf-Oost
Lesrooster locatie Bredeschool 'De Malburcht', Graslaan 97 in de wijk Malburgen-Oost
Lesrooster locatie Wijkcentrum Vredenburg, Slochterenweg 29, in de wijk Vredenburg
Lesrooster locatie 'Sportcentrum Rijkerswoerd', De Pas 44 in de wijk Rijkerswoerd
Lesrooster locatie Bredeschool 'De Salamander', Meikers 3 in de wijk Schuytgraaf-West
Lesrooster locatie Wijkcentrum Elderveld, Breezandpad 15 in de wijk Elderveld
Lesrooster locatie MFC De Wetering, Bonte Wetering 89 in de wijk Geitenkamp
Lesrooster locatie Wooncentrum 'Aerenheem', G.A. van Nispenstraat 100 in de wijk Hoogkamp
Lesrooster locatie Basisschool 'De Klaproos', Kluizeweg 189 in de wijk Cranevelt
Lesrooster locatie Sportcentrum Triominos, Eltensestraat 4 in de gemeente Duiven

Tijdens vakantieperioden en feestdagen kunnen sportlessen uitvallen. Vaak is dan een vakantierooster van kracht. Kijk hiervoor bij: Nieuws.
Budo Sport Arnhem draagt zorg voor veilge sportbeoefening. Lees de: Richtlijnen voor veilig en verantwoord sporten.

: kinderopvang aanwezigblauwe lessen:
binnen in zaal
groene lessen:
buiten op veld

Lesrooster locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Zaal 1
Zaal 2
Maandag Maandag
09:30 - 10:30Pilates bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren 09:30 - 10:30Bodyshape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
10:40 - 11:40Fifty-fit50-plussers    
12:00 - 13:00Yoga (Yin Yoga) bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren    
    15:30 - 16:30Jeugd-judo6-9 jaar
16:00 - 17:30Judo A-selectietraining-12-A-selectie 16:30 - 18:00Judo B-selectietrainingB-selectie
17:30 - 19:00Judo A-selectietraining-15-selectie    
19:00 - 20:30Judo A-selectietraining+15-sel. & sen.    
Dinsdag Dinsdag
09:30 - 10:30Bodyshape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren    
10:40 - 11:40Lady-fitdames    
13:00 - 14:00Yogadames / heren    
18:00 - 19:00Bodyshapedames / heren 18:00 - 19:00Vrije training (Judo)vanaf groene band
19:15 - 20:15Pilatesdames / heren    
Woensdag Woensdag
09:30 - 10:30Fifty-fit50-plussers 09:00 - 10:00Powershape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
10:40 - 11:40Fifty-fit50-plussers 10:10 - 11:10Zumba bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
12:00 - 13:00Tai-Chidames / heren    
13:30 - 14:15Inleidend jeugd-judo3-4 jaar    
14:15 - 15:00Inleidend jeugd-judo4-5 jaar 14:00 - 15:00Rots & Water (cursusvorm)7-9 jaar
15:00 - 16:00Jeugd-judo5-7 jaar 15:00 - 16:00Rots & Water (cursusvorm)9-12 jaar
16:00 - 17:00Jeugd-judo (wedstrijdgericht)7-9 jaar 16:00 - 17:00Jeugd-judo7-9 jaar
17:00 - 18:00Jeugd-judo10-11 jaar    
18:00 - 19:00Judo-techniektraining12-13 jaar    
19:00 - 20:00Judo-techniektraining+14 & sen. 19:00 - 20:00Callaneticsdames / heren
    20:10 - 21:10Insanitydames / heren
Donderdag Donderdag
09:30 - 10:30Pilates bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren    
10:40 - 11:40Lady-fitdames    
13:00 - 14:00Yoga (Yin Yoga)dames / heren    
Vrijdag Vrijdag
    09:00 - 10:00Powershape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
10:15 - 11:15Yoga bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren 10:10 - 11:10Fifty-fit50-plussers
    15:15 - 16:00Streetkids4-6 jaar
16:00 - 17:00Jeugd-judo7-10 jaar 16:00 - 17:00Streetdance7-8 jaar
17:00 - 18:30Judo A-selectietraining-12-A-selectie 17:00 - 18:00Streetdance9-12 jaar
18:30 - 20:00Judo A-selectietraining+12-sel. & sen. 18:00 - 19:00Streetdance13-17 jaar
    19:15 - 20:30Yoga-Pilatesdames / heren
Zaterdag Zaterdag
09:00 - 10:00Yogadames / heren 09:30 - 10:30CrossGym Workoutdames / heren
10:10 - 11:10Yoga (Yin Yoga)dames / heren 10:40 - 11:40Zumbadames

Fitness met begeleiding locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Dinsdag
11:00 - 12:00Fysio-fitness bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
Woensdag
18:00 - 19:00Fitness met begeleiding+12-A-selectie
19:00 - 20:00Fitness met begeleiding+12-A-selectie
Donderdag
10:00 - 11:00Fitness voor dames bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
Vrijdag
11:00 - 12:00Fysio-fitness bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren

Vrije Fitness locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Maandag
08:30 - 13:00Vrije fitness*dames / heren
15:00 - 20:30Vrije fitness*dames / heren
Dinsdag
10:30 - 15:00Vrije fitness*dames / heren
18:00 - 21:00Vrije fitness*dames / heren
Woensdag
08:30 - 18:00Vrije fitness*dames / heren
20:00 - 21:00Vrije fitness*dames / heren
Donderdag
08:30 - 10:00Vrije fitness*dames / heren
15:00 - 21:00Vrije fitness*dames / heren
Vrijdag
08:30 - 12:30Vrije fitness*dames / heren
15:00 - 20:00Vrije fitness*dames / heren
Zaterdag
08:30 - 13:00Vrije fitness*dames / heren

*: Vrij Fitness is bestemd voor sporters van 16 jaar en ouder. Start altijd eerst met 'Fitness met begeleiding'.

Lesrooster locatie 'De Weldam', Middachtensingel 39 (Presikhaaf-Oost)
Vrijdag
09:15 - 10:15Stoel-Yogadames / heren
10:45 - 11:45Stoel-Yogadames / heren

Lesrooster Buurthuis 'De Oosthof', Kinderkamp 9 (Presikhaaf-Oost)
Vrijdag
09:15 - 10:15Tai-Chidames / heren
10:30 - 11:30Tai-Chidames / heren
12:00 - 13:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster Bredeschool 'De Malburcht', Graslaan 97 (Malburgen-Oost)
Donderdag
15:30 - 16:30Jeugd-judo4-6 jaar
16:30 - 17:30Jeugd-judo7-8 jaar
17:30 - 18:30Jeugd-judo8-9 jaar
18:30 - 19:30Jeugd-judo10-15 jaar

Lesrooster Wijkcentrum Vredenburg, Slochterenweg 29 (Vredenburg)
Dinsdag
15:45 - 16:45Tai-Chidames / heren

Lesrooster 'Sportcentrum Rijkerswoerd', De Pas 44 (Rijkerswoerd)
Dinsdag
15:30 - 16:30Jeugd-judo5-8 jaar
16:30 - 17:30Jeugd-judo9-14 jaar

Lesrooster Bredeschool 'De Salamander', Meikers 3 (Schuytgraaf-West)
Dinsdag
15:00 - 15:45Jeugd-judo4-6 jaar
15:45 - 16:45Jeugd-judo6-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo8-9 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo10-13 jaar
Donderdag
15:00 - 15:45Jeugd-judo4-5 jaar
15:45 - 16:45Jeugd-judo6-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo7-8 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo9-10 jaar
18:45 - 19:45Jeugd-judo11-15 jaar

Lesrooster Wijkcentrum Elderveld, Breezandpad 15 (Elderveld)
Dinsdag
12:45 - 13:45Tai-Chidames / heren
14:00 - 15:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster MFC De Wetering, Bonte Wetering 89 (Geitenkamp)
Maandag
13:00 - 14:00Tai-Chidames / heren
14:15 - 15:15Tai-Chidames / heren

Lesrooster Wooncentrum 'Aerenheem', G.A. van Nispenstraat 100 (Hoogkamp)
Woensdag
10:30 - 11:30Tai-Chidames / heren

Lesrooster Basisschool 'De Klaproos', Kluizeweg 189 (Cranevelt)
Maandag
15:30 - 16:30Tai-Chidames / heren

Lesrooster Sportcentrum Triominos, Eltensestraat 4 in de gemeente Duiven
Dinsdag
16:00 - 17:00Jeugd-Judo6-12 jaar