Welkom bij Budo Sport Arnhem
Budo Sport Arnhem Gewoon doen

Lesrooster

Tijdens vakantieperioden en feestdagen kunnen sportlessen uitvallen. Vaak is dan een vakantierooster van kracht. Kijk hiervoor bij: Nieuws.
Budo Sport Arnhem draagt zorg voor veilge sportbeoefening. Lees de: Richtlijnen voor veilig en verantwoord sporten.

: kinderopvang aanwezig : inschrijven per lesblauwe lessen:
binnen in zaal
groene lessen:
buiten op veld

Lesrooster locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Zaal 1
Zaal 2
Maandag Maandag
09:30 - 10:30Pilates bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren 09:30 - 10:30Bodyshape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
10:30 - 11:30Fifty-fit50-plussers    
13:00 - 14:00Yoga (Yin Yoga)dames / heren    
    15:30 - 16:30Jeugd-judo6-9 jaar
16:00 - 17:30Judo -12-selectietraining-12-A & B-sel.    
17:30 - 19:00Judo -14-selectietrainingA-sel. '09 & '08    
19:00 - 20:30Judo +14-selectietraining+14-sel. & sen. 19:00 - 20:00Steps reserverendames / heren
Dinsdag Dinsdag
09:00 - 10:00Bodyshape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren    
10:00 - 11:00Wandelfitnessdames / heren    
13:00 - 14:00Yogadames / heren    
18:00 - 19:00Bodyshapedames / heren    
19:00 - 20:00Pilatesdames / heren 19:00 - 20:00Zumbadames
Woensdag Woensdag
09:00 - 10:00Fifty-fit50-plussers 09:00 - 10:00Powershape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
10:00 - 11:00Fifty-fit50-plussers 10:00 - 11:00Zumba bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
13:30 - 14:15Inleidend jeugd-judo3-4 jaar    
14:15 - 15:00Inleidend jeugd-judo4-5 jaar 14:00 - 15:00Rots & Water (cursusvorm)7-9 jaar
15:00 - 16:00Jeugd-judo5-7 jaar 15:00 - 16:00Rots & Water (cursusvorm)9-12 jaar
16:00 - 17:00Jeugd-judo (wedstr.gericht)7-9 jaar 16:00 - 17:00Jeugd-judo7-9 jaar
17:00 - 18:00Jeugd-judo10-11 jaar    
18:00 - 19:00Judo-techniektraining12-13 jaar    
19:00 - 20:00Judo-techniektraining+14 & sen. 19:00 - 20:15Callanetics 2.0dames / heren
20:00 - 20:30Judo vrije training+12 jaar    
Donderdag Donderdag
09:30 - 10:30Pilates bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren    
10:30 - 11:30Lady-fitdames    
13:00 - 14:00Yoga (Yin Yoga)dames / heren    
Vrijdag Vrijdag
    09:00 - 10:00Powershape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
    10:00 - 11:00Fifty-fit50-plussers
       
16:00 - 17:00Jeugd-judo7-10 jaar 16:00 - 17:00Streetdance6-8 jaar
17:00 - 18:30Judo A-selectietraining-12-A-selectie 17:00 - 18:00Streetdance9-12 jaar
18:30 - 20:00Judo A-selectietraining-15-sel/+15/sen 18:00 - 19:00Streetdance13-17 jaar
    19:15 - 20:30Yoga-Pilatesdames / heren
Zaterdag Zaterdag
09:00 - 10:00Yogadames / heren    
10:00 - 11:00Yoga (Yin Yoga)dames / heren 10:00 - 11:00Bodyshapedames / heren
    11:00 - 12:00Zumbadames

Fitness met begeleiding locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Dinsdag
11:00 - 12:00Fitness met begeleidingdames / heren
19:00 - 20:00Fitness met begeleidingdames / heren
Woensdag
18:00 - 19:00Fitness met begeleiding+12-A-selectie
19:00 - 20:00Fitness met begeleiding+12-A-selectie
Donderdag
10:00 - 11:00Fitness voor dames bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames

Vrije Fitness locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Maandag
08:30 - 13:00Vrije fitness*dames / heren
15:00 - 20:30Vrije fitness*dames / heren
Dinsdag
08:30 - 09:30Vrije fitness*dames / heren
10:30 - 14:00Vrije fitness*dames / heren
18:00 - 20:00Vrije fitness*dames / heren
Woensdag
08:30 - 18:00Vrije fitness*dames / heren
20:00 - 21:00Vrije fitness*dames / heren
Donderdag
09:00 - 12:00Vrije fitness*dames / heren
15:00 - 21:00Vrije fitness*dames / heren
Vrijdag
08:30 - 12:00Vrije fitness*dames / heren
16:00 - 20:00Vrije fitness*dames / heren
Zaterdag
08:30 - 12:00Vrije fitness*dames / heren

*: Vrij Fitness is bestemd voor sporters van 16 jaar en ouder. Start altijd eerst met 'Fitness met begeleiding'.

Lesrooster locatie 'De Weldam', Middachtensingel 39 (Presikhaaf-Oost)
Vrijdag
09:15 - 10:15Stoel-Yogadames / heren
10:45 - 11:45Stoel-Yogadames / heren

Lesrooster Buurthuis 'De Oosthof', Kinderkamp 9 (Presikhaaf-Oost)
Vrijdag
09:15 - 10:15Tai-Chidames / heren
10:45 - 11:45Tai-Chidames / heren
12:15 - 13:15Tai-Chidames / heren

Lesrooster Bredeschool 'De Malburcht', Graslaan 97 (Malburgen-Oost)
Donderdag
16:00 - 17:00Jeugd-judo4-6 jaar
17:00 - 18:00Jeugd-judo7-9 jaar
18:00 - 19:00Jeugd-judo10-15 jaar

Lesrooster Wijkcentrum Vredenburg, Slochterenweg 29 (Vredenburg)
Dinsdag
15:45 - 16:45Tai-Chidames / heren

Lesrooster 'Sportcentrum Rijkerswoerd', De Pas 44 (Rijkerswoerd)
Dinsdag
15:30 - 16:30Jeugd-judo5-8 jaar
16:30 - 17:30Jeugd-judo9-14 jaar

Lesrooster Bredeschool 'De Salamander', Meikers 3 (Schuytgraaf-West)
Dinsdag
15:45 - 16:45Jeugd-judo4-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo7-9 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo10-16 jaar
Donderdag
15:45 - 16:45Jeugd-judo5-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo7-9 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo9-10 jaar
18:45 - 19:45Jeugd-judo11-16 jaar

Lesrooster Sportcentrum Elderveld, Breezandpad 15 (Elderveld)
Dinsdag
12:45 - 13:45Tai-Chidames / heren
14:00 - 15:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster MFC De Wetering, Bonte Wetering 89 (Geitenkamp)
Maandag
09:00 - 10:00Tai-Chidames / heren
10:00 - 11:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster Wooncentrum 'Aerenheem', G.A. van Nispenstraat 100 (Hoogkamp)
Woensdag
10:30 - 11:30Tai-Chidames / heren

Lesrooster Basisschool 'De Klaproos', Kluizeweg 189 (Cranevelt)
Maandag
15:30 - 16:30Tai-Chidames / heren

Lesrooster Sportcentrum Triominos, Eltensestraat 4 in de gemeente Duiven
Dinsdag
16:00 - 17:00Jeugd-Judo6-12 jaar